AQUADEGRAÖZELLİKLER

–         NSF SERTİFİKALI 5 AŞAMALI FİLTRELEME

–         LG/KUNO MEMBRAN TEKNOLOJİSİ

–         PASLANMAZ TANK ( 8 LT ) VE MUSLUK

–         KOMPAKT VE ŞIK TASARIM  

DETAY

Sediment Filtre, Granül Aktif Karbon Filtre,Blok Karbon Filtre, Membran Filtre ile şebeke suyunu çamur, tortu, pas, kum,toz, kötü koku, arsenik vs.’den arındırır.

SEDİMENT FİLTRE : Tortu, kum, çamur v.s. maddeleri toplar.

GRANÜL AKTİF KARBON : Ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. 

BLOK KARBON : Blok karbon filtreler, şebeke suyunun içerisinde yer alan sertliği ve bir çok farklı bakteriyi çökelterek ph dengesini sağlamaktadır. Ph dengesi doğru bir şekilde ayarlanmış olan suyun lezzeti oldukça beğenilmekte ve sağlık için de oldukça faydalı bir hale gelmektedir.

MEMBRAN :

Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.

TATLANDIRICI POST KARBON    :

Suyunuzun içimselliğini arttırır. Hindistan cevizi kabuğundan yapılmış anti bakteriyel filtredir. Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı Son Karbon Filtresi (Tatlandırıcı Filtresi de denir) Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir.