SUZUKİ SU ARITMA CİHAZLARI


Magic Touch Digital

SUZUKI TECHNOLOGY AİLESİNİN EN YENİ VE EN GELİŞMİŞ MODELİ OLAN MAGİC TOUCH MODELİ TOPLAM 5 FİLTREDEN OLUŞMAKTADIR. CİHAZ ŞEBEKE BASINCI 2,5 BAR ÜZERİNDE OLAN YERLEŞİM YERLERİNİN (TÜRKİYE’DE BULUNAN KONUTLARIN % 98 ‘ İNDE ŞEBEKE BASINCI 2,5 BAR ÜZERİNDEDİR.) KULLANIMI İÇİN TASARLANMIŞTIR. ÜRÜN GREEN TEKNOLOJİ İLE ÜRETİLMİŞTİR VE ŞEBEKE BASINCI İLE KENDİ ENERJİSİNİ ÜRETEREK ARITMA İŞLEVİNİ YERİNE GETİRMEKTEDİR. BU TEKNOLOJİ SAYESİNDE TEMİZ SU ÜRETİLİRKEN ELEKTRİK ENERJİSİNE İHTİYAÇ DUYULMAMAKTADIR. ÜRÜN İÇERİSİNDE 8 LT METAL TANK BULUNMAKTADIR. TERS OSMOZ TEKNOLOJİSİ İLE ÇALIŞMAKTADIR.DAHİLİ KAÇAK SU SENSÖRÜ BULUNMAKTADIR. PH 8 SEVİYESİNDE ALKALİ-MİNERALİZE YÜKSEK KALİTE DE SU ÜRETİR.

FİLTRE DETAYLARI :
1.AŞAMA: SEDİMENT (SPUN) FİLTRE
SUDA BULUNAN  ÇÖZÜLMEMİŞ PARTİKÜLLER, KİR, TORTU, KUM VE BENZERİ PARÇALARIN ARITIMINI SAĞLAR.  KULLANIM ÖMRÜ 1 (BİR) YILDIR.

2.AŞAMA: GRANÜL AKTİF KARBON (GAC) FİLTRESİ (UDF) 
SUDA RENK, TAT VE KOKUYA NEDEN OLAN ORGANİK VE KİMYASAL MADDELERİ TUTAR.  KULLANIM ÖMRÜ 1 (BİR) YILDIR.

3.AŞAMA: SEDİMENT (SPUN) FİLTRE
SUDA BULUNAN ÇÖZÜLMEMİŞ PARTİKÜLLER, KİR, TORTU, KUM VE BENZERİ PARÇALARIN ARITIMINI SAĞLAR.  KULLANIM ÖMRÜ 1 (BİR) YILDIR.

4.AŞAMA: SUZUKI TECHNOLOGY MEMBRAN FİLTRE
ARSENİK, KURŞUN, BAKIR, BARYUM, KROM, CIVA, SODYUM, KADMİYUM, FLORÜR, NİTRİT VE SELENYUM GİBİ AĞIR METALLER İLE BAKTERİ VE VİRÜSLERİ ATIK BÖLÜMÜNDEN DIŞARI ATARAK GÜVENLİ İÇME SUYU SAĞLAR. ŞEBEKE TDS DEĞERİ 0-400 ARASINDA OLAN YERLEŞİM YERLERİ İÇİN KULLANIM ÖMRÜ MİNİMUM 1 (BİR), ORTALAMA MEMBRAN ÖMRÜ İSE 2 (İKİ) YILDIR.

5.AŞAMA: POST (SON) KARBON FİLTRE (TATLANDIRICI) 
MEMBRAN FİLTREDE ARITILAN SU, SAFLIĞA YAKIN DERECEDE OLDUĞUNDAN İÇİM OLARAK HAM GELECEKTİR. BU YÜZDEN SUYUN TADINI DAHA ÇOK BEĞENİLECEK HALE GETİRMEK İÇİN HİNDİSTAN CEVİZİ KABUĞU KARBONUNDAN YAPILAN POST KARBON FİLTRE KULLANILIR. KULLANIM ÖMRÜ 1 (BİR) YILDIR.